Merhaba Misafir! Korku Formuna hoş geldiniz.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

yada Kayıt ol
merhaba hoşgeldiniz yasal uyarı için tıkla
cinnetorg@gmail.com

Az Bilinen Cin Padişahları Hakkında Bilgiler

cinnet

Forum Yönetimi
Yönetici
Katılım
27 Haz 2021
Mesajlar
98
Tepkime puanı
0
Puanları
8
Az-Bilinen-Cin-Padişahları-Hakkında-Bilgiler.jpg

Denaheş gezici cinlerden olup kabilesindeki cinler halüsinasyon ve vesvese ile insanların aklını çelme gücüne sahiptir. Hayallerde uzman olduğundan gerçek yüzünü gören kimsenin olmadığına inanılır. FETÖ mensubu bölücü cemaat üyelerinin İslami kaynaklarda adı geçen Denaheş adlı cin padişahını maiyetiyle birlikte Gülen cemaatinin kontrolü altına almak için yoğun çaba harcadığına inanılıyor.

Tüm Arapça kitaplarda adına rastladığımız bir başka cin padişahı ise Fekacin Meğmet. Bu cin davetlere en hızlı cevap vermesi ile tanınır ve tüm davetlere icabet eder. Deneyimsiz biri çağırdığında gelmeme ihtimali daha yüksektir. Gelse de enerjiniz yetmeyebileceği için geldiği anlamayabilirsiniz. Muhatap bulamayınca gidebilir. Bunların sağı solu belli olmuyor gelip muhatap bulamazsa kızıp zararda verebilir.

En korkunç cin padişahlarından birisi olan korkunç bir yüze sahip Kemtemin’in yanı sıra Arap yarımadasındaki 4 büyük Cin padişahından birisi olan Mazerin de hakkında az bilgi sahibi olduğumuz cin krallarındandır. Güçlü ordusu ve hizmetkarları, krallarının tahtını davetlerde taşımaktadır.

Se’nik ifritlerden müteşekkil ordusu ile çok güçlü bir başka cin kralıdır. Baskıcı yapısıyla kontrol edilmesi zor bir cindir. Arap ülkelerinde yaşar. Tahta oturmuş orta yaşlı ve soğuk yüzlü bir kimse görünümündedir.

Teykel ise güçlü orduları ile Arap yarımadasının 4 büyük cin padişahından birisidir. Emrinde sayısını sadece Allah’ın bilebileceği orduları mevcuttur. Çıplak gözle görülebilme şansı yok denecek kadar azdır.

İman ve sağlam bir itikatla yüce Allah’a ve Efendimize yakınlık kurmak, duaları ve farz ibadetleri terk etmeden yüce Allah’a (CC) sığınmak, devamlı olarak Bakara Suresini okumak, makbul kimselerin ve alimlerin dualarını istemek ve elbette işinin ehli hekimlere görünmek olası rahatsızlıklardan korunmak adına önemlidir.
 

Dua Paylaşımı Olsun mu

  • Evet dua olsun

    Oy: 3 100.0%
  • Hayır dua olmasın

    Oy: 0 0.0%
Üst